TEXO PLUS s.r.o.

Architekt, Designer výstavních expozic a interiérů

Odeslat

Pracovní náplň
Tvorba 3D návrhů a plánů pro stavbu a výrobu, jednání se zákazníky, vedení kompletní zakázky, vedení výrob, účast na stavbě expozice v případě větších projektů.
Požadavky: komunikativní schopnosti, samostatnost. ochota cestovat, práce na PC - SketchUP, Corel, Office, řidičské oprávnění B, anglický jazyk aktivně
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Kontakt pouze na email.
Volné místo architekt, designer výstavních expozic a interiérů pro lokalitu Maršovice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Architekt, Designer výstavních expozic a interiérů

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: TEXO PLUS s.r.o.
Ulice: 94
Město: Maršovice
PSČ: 468 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Novák
E-mail: jaroslav.novak@texoplus.cz
Telefon: +420 483 315 444

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEXO PLUS s.r.o.