BRISTOL a.s.

RECEPČNÍ BAZÉNU

Odeslat

Pracovní náplň
RECEPČNÍ BAZÉNU - nástup možný ihned

Kontakt: pí Mgr. Gabriela Aumann, tel.: 353 348 560, e-mail: personalni@bristolgroup.cz

Požadujeme:
- plavčický kurz (doložitelný certifikátem) výhodou
- znalost práce na PC
- komunikativní znalost RJ, AJ, další jazyk výhodou
- praxe v oboru výhodou
- časová flexibilita, pozitivní přístup, odolnost vůči stresu
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
- korektní, vstřícné chování a vystupování
- profesionální přístup k plnění úkolů

Pracovní doba: 6.45 - 21.45 s přestávkou, turnusové služby krátký / dlouhý týden

Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.
Volné místo recepční bazénu pro lokalitu Karlovy Vary.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RECEPČNÍ BAZÉNU

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BRISTOL a.s.
Ulice: Sadová 2026
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Aumannn
E-mail: Mgr. Gabriela Aumannn
Telefon: +420 353 348 560,731 429 019

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BRISTOL a.s.