ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚČETNÍ

Kontakt: pí Jana Furišová, tel. 353 393 167 od 7.00 do 15.00 hod, e-mail: kontaktslsatseznam.cz
osobně Střední lednická škola Žlutice, p.o. od 8.00 do 13.00 hod

Nabízíme: po 3 měsících osobní ohodnocení
Volné místo účetní pro lokalitu Žlutice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Mechanici a opraváři motorových vozidel Způsob kontaktu uchazeče: - emailem: ucetni.makar@volny.cz - telefonicky p. Zdeněk Makar 602 362 300 Upřesňující informace. - manuálně zručného si zaškolíme, pokud nebude z oboru Pracovní doba: 7:00-14:00, 7:00-17:00 hodin (dle ...
Zdeněk Makar Sokolov, Inzerováno před 3 dny

ÚČETNÍ ÚČETNÍ Kontakt: p. Kulbidiuk Andrei, tel.: 722950591, e-mail: kulbidiuk@gmail.com Pracovní doba: 8:00 - 16:30 nebo dle dohody Znalost hotelového účetnictví nutná. Volné místo účetní pro lokalitu Karlovy Vary.
Czech Travel Co s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 7 dny