Samostatný finanční referent/ka

  • Pardubice

Pracovní místo ( Samostatný finanční referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÝ FINANČNÍ REFERENT/KA
Charakteristika práce:
o řešení pojistných událostí Univerzity Pardubice, styk a komunikace s pojišťovnou
o agenda smluvních vztahů související s pojištěním Univerzity Pardubice
o agenda a zpracování silniční daně
o agenda a zpracování zahraničních cestovních příkazů
o zástup za pokladní v době její nepřítomnosti
Požadujeme:
o vysokoškolské/středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
o znalost daňové a účetní legislativy, podvojného účetnictví
o orientace v právních předpisech ČR
o aktivní uživatelská znalost práce na PC podmínkou (MS Excel, MS Word)
o anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
o trestní bezúhonnost (vybraný uchazeč doloží výpisem z rejstříku trestů)
o komunikativní schopnosti, tvořivé myšlení, aktivní přístup
o samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti
o pečlivost, vytrvalost a smysl pro detail
o ochotu cestovat a vzdělávat se
Nabízíme:
o zázemí silné stabilní organizace
o motivující finanční ohodnocení
o 6 týdnů dovolené, přátelské pracovní prostředí
o sebevzdělání a možnost profesního růstu
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Pardubice
Nástup: 1. 10. 2017 nebo dle dohody - jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, předpokládaná doba - minimálně 3 roky
Přihlášky s přiloženým strukturovaným životopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání zasílejte do 11. září 2017 elektronicky na adresu dagmar.drobnakubalik@upce.cz, případně písemně na adresu
Univerzita Pardubice
Ekonomický odbor
Studentská 95
532 10 Pardubice

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
KONTAKT: Ing. Dagmar Drobná