JUNIOR ÚČETNÍ

Pracovní místo ( JUNIOR ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání ekonomického směru? Rozumíte si s počítačem? Momentálně zvažujete změnu zaměstnání? My zase hledáme šikovného kolegu na pozici Junior účetní.

Co u nás budete dělat?
* Účtování běžných finančních operací
* Kontrola náležitostí účetních dokladů, jejich evidence i archivace
* Příprava ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Státní, veřejná správa
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

administrativní pracovník/ce Administrativní podpora ekonomického oddělení - personální činnost, zpracovávání podkladů pro mzdovou účetní a pomocné administrativní práce. Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost práce s PC (Word, Excel), ekonomické vzdělání výhodou. Firma je ...
SMM Elektro, spol. s r.o. Svitavy, Inzerováno před 3 dny

PRODEJCE DO NÁBYTKU Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 540, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Nástup možný dle dohody Požadujeme: - zkušenosti s prodejem nábytkového zboží vítány - spolehlivost, zodpovědnost, vstřícný přístup k zákazníkům - ochota, milé a příjemné vystupování ...
Sefir s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 3 dny

mzdová účetní - Velká Bíteš Mzda je uvedena za zkrácený úvazek 20 hodin týdně. První kontakt telfonicky nebo emailem Volné místo mzdová účetní - velká bíteš pro lokalitu Velká Bíteš.
Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace Velká Bíteš, Inzerováno před 3 dny