RAVAK a.s. Nástrojař

Nástrojař

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: nástrojař
Vyučen v oboru nástrojař nebo příbuzném. Praxe v obsluze klasických obráběcích strojů a zámečnická praxe výhodou.
Nástupní hrubá hodinová mzda 130,00 Kč.
Nástup možný ihned.
Kontakt: Kocíková Jarmila, tel.: 318 427 308, e-mail: jarmila.kocikova@ravak.com
Místo výkonu práce.RAVAK a.s. strojírny ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Nádražní č.p. 156
Volné místo nástrojař pro lokalitu Rožmitál pod Třemšínem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nástrojař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: RAVAK a.s.
Ulice: Nádražní 156
Město: Rožmitál pod Třemšínem
PSČ: 262 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Kocíková
E-mail: Jarmila Kocíková
Telefon: +420 318 427 308

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RAVAK a.s.