Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

RELOKAČNÍ KONZULTANT-KA (ZamK)

Pracovní místo ( RELOKAČNÍ KONZULTANT-KA (ZamK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A02 A:11/9/2017 (ZamK)
Požadujeme:
- znalost cizího jazyka výhodou
- znalost vízové problematiky výhodou
- organizační dovednosti
- pečlivost a samostatnost
Kontakt výhradně na email uveden viz výše.
Volné místo relokační konzultant-ka (zamk) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

technická podpora prodeje pro ruský trh KO: Janků Kateřina Ing., e-mail: katerina.janku@msa.cz. VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici v armaturách podmínkou, znalost ruského trhu a jeho specifik, časová flexibilita - pracovní doba dle potřeb zákazníka, komunikativnost, organizační ...
MSA, a.s. Dolní Benešov, Inzerováno před 3 dny

PRACOVNÍK/CE HELP DESKU OSTRAVA V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz Do předmětu emailu uveďte název pozice, o kterou se zajímáte. Náplň práce: • příjem a zpracování požadavků s využitím aplikace HelpDesk • ...
E LINKX a.s. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

Analytik Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Analytik je člen projektového týmu, který zpracovává požadavky na změny/rozvoj softwaru od zadavatele, často prostřednictvím konzultanta, a formuluje v analytickém a návrhovém modelu, který ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit