Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

RELOKAČNÍ KONZULTANT-KA (ZamK)

Pracovní místo ( RELOKAČNÍ KONZULTANT-KA (ZamK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A02 A:11/9/2017 (ZamK)
Požadujeme:
- znalost cizího jazyka výhodou
- znalost vízové problematiky výhodou
- organizační dovednosti
- pečlivost a samostatnost
Kontakt výhradně na email uveden viz výše.
Volné místo relokační konzultant-ka (zamk) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Informatici - analytici ERP z: 12.6.2018 a: 13.7.2018 Požadavky: Vzdělávání VŠ technického směru. Praxe min. 3 roky s některým ERP systémem (preferovaně QAD). Zkušenost s administrací, podporou, konzultacemi, příp. i vývojem ERP systému. Základní znalost SQL. Týmový duch, ...
VOP CZ, s.p. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři z: 23.4.2018 a: 13.7.2018 Náplň práce: vykonávání projekčních prací, návrh konstrukčních uzlů ve 3D, zpracovávání výrobní výkresové dokumentace, vytváření dalších podkladů pro výrobu, zpracování technické dokumentace, konzultace s dodavateli, příp. ...
VOP CZ, s.p. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR MS SHAREPOINT z:14.9.2016, a:13.7.2018 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce (adresa):Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm Vaše úkoly: operativní úkoly k zajištění chodu SharePoint farem a aplikací v souladu s ...
Brose CZ spol. s r.o. Kopřivnice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit