Fajners, s.r.o.

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:3/10/2017
Náplň práce:
- zodpovídá za samostatné vyhledávání potenciální zakázky nebo potenciálního investora na přidělené oblasti v České republice
- samostatné vedení obchodních jednání s odběrateli
- vytvoření komplexní cenové nabídky
- zajišťuje technické, obchodní a finanční řešení zakázky
- reporting - vyhodnocuje výsledky zakázek
Požadujeme:
- Vzdělání SŠ/VŠ
- obchodní dovednosti min. 2 roky
- uživatelské znalosti PC (MS Office, excel, word, outlook, popřípadě program Pohoda - není podmínkou)
- ŘP sk. B - ochota intenzivně cestovat po celé ČR
- trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, samostatnost, iniciativnost, systematičnost při řešení úkolů, schopnost zastřešit přidělený region, komunikační schopnosti, kreativita
Nabízíme:
- služební automobil, telefon, PC
- zázemí stabilní české prosperující společnosti, dlouhodobý rozvoj, vzdělávací programy, finanční ohodnocení odpovídající pracovním schopnostem a zkušenostem
Kontakt:
- nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu: petros@fajners.cz
Volné místo obchodní manažer/ka pro lokalitu Dobrá.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Fajners, s.r.o.
Město: Dobrá

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Milan Pětroš
E-mail: Ing. Milan Pětroš
Telefon: +420 774 418 222

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fajners, s.r.o.