CSC Computer Sciences s.r.o.

Samostatní účetní/Professional Accountant

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa:Pikrtova č.p. 1737/1a, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Luxová Markéta, e-mail: mluxova@csc.com
Souhrn: Asistuje a připravuje, analyzuje, reviduje a rekociliuje záznamy, finanční reporty ( účetní závěrky, proformy apod.) a provádí kompexnější finanční analýzy pro přehled ohledně současné i předpokládané finanční situace společnosti a předpovědi. Participuje na specifických projektech např. aktualizace účetních software, podporuje, doporučuje a koordinuje implementaci účetních systémů a kontrolních účetních procesů.
Požadované: Znalost anglického a ruského jazyka na úrovni C1. Praktické zkušenosti v oblasti účetnictví a financí, účtování hlavní knihy. Praktické zušennosti z účetními softwary. Pracovní zkušennost z CEntra Sdílených Služeb výhodou.
Výhody: 5 dní dovolené navíc, kafeterie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání
Volné místo samostatní účetní/professional accountant pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatní účetní/Professional Accountant

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: CSC Computer Sciences s.r.o.
Ulice: Pikrtova 1737
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Luxová
E-mail: Markéta Luxová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CSC Computer Sciences s.r.o.