Mindare s.r.o.

Obchodní makléři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Fügnerovo náměstí 1808/3, Nové Město - Praha 2
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 775 216 216 nebo e-mailem - irina.paramonova@email.cz, přípradně osobně - na adrese : Zlatnická 1123/9, Praha 1
Kontaktní osoba : paní Irina Paramonova
Upřesňující informace : umění pracovat v softweru 1C-8,9,10. Aktivní angličtina,
praxi v oboru - 2 roky, řidičský průkaz
Zaměstnanecké výhody : stravenky, karta multisport
Volné místo obchodní makléři pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní makléři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Mindare s.r.o.
Ulice: Fügnerovo náměstí 1808
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irina Paramonova
E-mail: Irina Paramonova
Telefon: +420 775 216 216

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mindare s.r.o.