CA CZ, s.r.o.

Technici uživatelské podpory inform. a komunik. technologií

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: V parku č.p. 2316/12, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontakt: Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com
Požadavky:
Španělština na úrovni rodilý mluvčí, výhodou. Vzdělání v oboru elektroinženýrství.
Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na výše uvedený e-mail.
Volné místo technici uživatelské podpory inform. a komunik. technologií pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technici uživatelské podpory inform. a komunik. technologií

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: CA CZ, s.r.o.
Ulice: V parku 2316
Město: Praha
PSČ: 148 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Mejtský
E-mail: Miroslav Mejtský

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CA CZ, s.r.o.