Právník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se o Intervenční centrum Ústecký kraj, poradny pro osoby ohrožené domácím násilím, zařízení má celokrajskou působnost a nabízí podporu obětem domácího násilí dle Zákona o zvláštních řízeních soudních, Zákona na ochranu před domácím násilím a Zákona o sociálních službách.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, místo je vhodné i pro absolventy, kteří chtějí získat praxi v oboru, znalost trestního, rodinného práva a Zákona o zvl. řízeních soudních ve věci ochrany před domácím násilím - výhodou.
Nabízíme: možnost plného nebo zkráceného úvazku, minimálně však 0,5 úvazku. ŘP skup. B výhodou.
Kontakt: motivační dopis a CV zasílejte na adresu administrativa@spirala-ul.cz do 30. 9. 2017 - předmět: výběrové řízení právník. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru. Více o službách na www.spirala-ul.cz.
Volné místo právník pro lokalitu Ústí nad Labem.