procesní inženýr

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na této pozici budete zodpovědní za:
vyhodnocování výrobního procesu, množství vyrobených produktů
identifikaci vzniku a důvodu poruch
návrhy na zlepšení při výskytu poruch, příp. změnu technologie
změnu nastavení linek z technického pohledu
spolupráci s výrobou a technikyPPožadujeme:

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)
AJ - komunikativní znalost (min. B1)
dobrou znalost práce v MS Office
čtení technické dokumentace
aktivní a samostatný přístup
spolehlivost, pečlivost
praxe není nutná, práce je vhodná i pro motivované absolventy

Co vám můžeme ještě nabídnout?
zaměstnání v rostoucí zahraniční výrobní společnosti
pravidelnou výplatu mezd
k základní mzdě prémie, příplatky, osobní hodnocení
stravenky v hodnotě 100 Kč za směnu
měsíční odměnu za odpracovanou dobu
příspěvek na penzijní připojištění pro zaměstnance na dobu neurčitou
kontakt e-mailem
Volné místo procesní inženýr pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.