právník

  • Brno

Pracovní místo ( právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky denně 7:00-15:30 hod.
Požadavky:
obor vysokoškolského studia - právo, popř. právo a právní věda
ŘP sk. B
Náplň práce:
Dohlíží nad dodržováním a aplikací právních předpisů u zaměstnanců KHS v sekci ochrany a podpory veřejného zdraví při výkonu jejich státní správy;
Poskytuje zaměstnancům KHS v sekci ochrany a podpory veřejného zdraví písemné a ústní konzultace v souvislosti s plněním jejich úkolů (zejm. v oblasti provádění kontrol, příkazního řízení, vydávání stanovisek, preventivního dozoru, apod.)
Vede správní řízení o přestupcích dle zákona č. 250/2016 Sb., včetně řízení o odvolání
Vede další správní řízení v oblasti ochrany veřejného zdraví, zejm. dle zákona č. 258/2000 Sb.
Vyřizuje námitky proti kontrolnímu zjištění uvedenému v protokolu o kontrole dle zákona č. 255/2012 Sb.
Volné místo právník pro lokalitu Brno.