VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- virtuální modelování
- testování na virtuálních prototypech
- simulace crash testů
- prezentace výsledků
- účast na rozvoji nového oboru
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření
- zájem o automobilovou problematiku
- schopnost logického myšlení a samostatného řešení úkolů
- pečlivost, důslednost
- ochota učit se
- alespoň základní znalost angličtiny
- práce s některým FEM softwarem výhodou
- vhodné i pro absolventy VŠ bez praxe
Nabízíme:
- zajímavou práci v malém, ale přátelském a multifunkčním kolektivu
- zaškolení od zkušených kolegů a další odborné vzdělávání
- pružnou pracovní dobu
- firemní benefity (příspěvek na penzijní / životní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, štědré příspěvky na jazykové kurzy, apod.)
V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: lenam@lenam.cz
nebo na adresu: LENAM, s.r.o., Masarykova 457/4, 46001 LIBEREC
Volné místo vývojový pracovník v automotive pro lokalitu Liberec.