Neupharm, s.r.o.

OBCHODNÍ REPREZENTANT/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - HOME OFFICE/CELÁ ĆR

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
Společnost Neupharm, s.r.o., distributor léčiv přijme aktivního obchodního reprezentanta s praxí v oboru, který bude mít na starosti celou ČR - návštěva lékáren a distributorů, komunikace, zpracování objednávek a cenových nabídek.

Požadavky:
znalost anglického jazyka
práce s PC, MS Office (Excel, Word, Outlook)
zodpovědnost a pracovitost
ŕidičský průkaz sk. B
schopnost samostatné i týmové práce,
časová flexibilita
zkušenosti na pozici obch.zástupce - velmi dobré obch.předpoklady a loajalitu.
Zkušenosti a kontakty z oboru výhodou.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete, prosím, strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce. Vzhledem k velkému počtu žádostí není, bohužel, možné odpovědět všem uchazečům. Budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Děkujeme za pochopení.

kontakt: telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.,, e-mailem
Volné místo obchodní reprezentant/obchodní zástupce - home office/celá ćr pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ REPREZENTANT/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - HOME OFFICE/CELÁ ĆR

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Neupharm, s.r.o.
Ulice: Komenského 1543
Město: Lomnice nad Popelkou
PSČ: 512 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hesheimerová
E-mail: Hesheimerová
Telefon: +420 481 312 632

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Neupharm, s.r.o.