Jusda Europe s.r.o.

Montážní dělník/dělnice

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice - Drozdice
Nabízíme:
500,- navýšení po zaučení
Smlouvu na dobu neurčitou po půl roce
3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
min. 3.000,- ročně na penzijní připojištění
5.000,- za doporučení nového zaměstnance
5 týdnů dovolené
Stravenky/příspěvek na stravování
Výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny
Multisport program
Firemní fitness centrum
Slevy u vybraných obchodníků
Možnost dalšího vzdělávání
Volné místo montážní dělník/dělnice pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělník/dělnice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jusda Europe s.r.o.
Ulice: Holandská 36
Město: Pardubice
PSČ: 530 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Chudobová