KM konsult s.r.o.

Obsluha CNC (tříosý karusel - karusel SSK 18, firmy Omos)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Přerov
- Náplň práce: práce na karuselu skk 18, práce s výkresovou dokumentací, práce s měřidly, běžná provozní údržba stroje
- Požadujeme: vyučení v oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, loajalita, manuální zručnost, smysl pro přesnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
- Výhodou bude: praxe ve strojírenské výrobě na obdobných pozicích, znalost čtení výkresové dokumentace, práce s CNC obráběcími centry
- Nabízíme: 1 směnný provoz, možnost dalšího profesního růstu, řadu benefitů, nástup možný ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo obsluha cnc (tříosý karusel - karusel ssk 18, firmy omos) pro lokalitu Přerov.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha CNC (tříosý karusel - karusel SSK 18, firmy Omos)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KM konsult s.r.o.
Ulice: Kojetínská 2900
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Večerka
E-mail: Ing. Zdeněk Večerka
Telefon: +420 777 776 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KM konsult s.r.o.