Zdravotnický asistent (praktická sestra)

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotnický asistent (praktická sestra) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Praktická sestra (dříve: zdravotnický asistent) do směnného provozu – odd. Následné intenzivní péče

Požadujeme: praxe vítána, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost, příjemné vystupování, týmový hráč.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, vč. mimořádných příplatků, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příjemné pracovní prostředí, práce v centru Brna, příspěvek na MHD, příspěvek na letní dětské tábory, příspěvek na sportovní a kulturní akce, další výhody, bonusy, odměny
Mzda: platová třída 8 + příplatky + další odměny
Nástup: možný IHNED nebo dle dohody
Kontakt: hlavní sestra Bc. Jana Svobodová, tel. 532149302, e-mail: svobodova@surgalclinic.cz
Volné místo zdravotnický asistent (praktická sestra) pro lokalitu Brno.