TTV servis spol. s r.o.

Skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail bahnik@ttvtransport.cz nebo telefonicky.
- SOU
- průkaz řidiče VZV + praxe
- řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
- fyzická zdatnost - manipulace s těžšími břemeny
- zodpovědnost, spolehlivost
- 12-ti hodinové směny - týden práce/týden volno
- pouze denní směny (7:00 - 19:00 hod.)
- odpovídající finanční ohodnocení, mzda za standardní fond pracovní doby 168 hod.
- garantovaný výplatní termín
- kompletní servis pracovního oblečení
- příspěvky na stravování, závodní stravování v místě výkonu zaměstnání
- zázemí rozvíjející se dopravní společnosti, firemní akce, zaměstnanecké půjčky
- nástup možný od 1.10. 2017.
Volné místo skladník pro lokalitu Kostelec nad Orlicí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: TTV servis spol. s r.o.
Ulice: Za Nádražím 1561
Město: Kostelec nad Orlicí
PSČ: 517 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Bahník
E-mail: Jiří Bahník
Telefon: +420 602 618 436

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TTV servis spol. s r.o.