MALINA - VRŠE s.r.o.

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova

- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, plný nebo zkrácený úvazek (min. 15 hod. týdně), nástup možný ihned
- Náplň práce: opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; ŘP sk. B; výhodou ŘP sk. C a svářečský průkaz; časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost
- Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, zvláštní peněžité odměny, pitný režim, motivační program, pracovní oděvy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Semenec Pavel, tel.: 774 753 283, e-mail: pavel.semenec@malina-vrse.info
- Více na www.servis-malina.cz
Volné místo automechanik/-čka nákladních vozidel pro lokalitu Zachrašťany.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: MALINA - VRŠE s.r.o.
Ulice: 123
Město: Zachrašťany
PSČ: 504 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Semenec
Telefon: +420 774 753 283

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MALINA - VRŠE s.r.o.