Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Americká 84/4, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-19:30 h nebo 7:30-21:00 h nebo 8:30-22:00 - dle domluvy mezi kolegy/kolegyněmi). Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

VEDOUCÍ RESTAURACÍ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK V LÁZNÍCH VEDOUCÍ RESTAURACÍ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK V LÁZNÍCH Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz Požadujeme: Vyučení v oboru číšník/servírka, poslední 4 roky praxe v oboru, znalost RJ a NJ, odpovědnost za chod restaurace, ...
Léčebné lázně Jáchymov a. s. Jáchymov, Inzerováno před 3 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: předem e-mailem: personalni@interhotel-central.cz Hotel v centru KV přijme servírku/číšníka. Pracovní doba: dlouhý, krátký týden.8.00 - 20.00 hod. Měsíční odměny od prodeje ve výši 10%, na konci roku 13 plat. Možnost práce pouze na ranní ...
OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

číšník/servírka Nástupní mzda: 15000,-Kč Krátký, dlouhý týden. Nástup možný ihned. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Kdyně.
Jitka Boudová Kdyně, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit