Hotel Bajkal s.r.o.

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Americká 84/4, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-19:30 h nebo 7:30-21:00 h nebo 8:30-22:00 - dle domluvy mezi kolegy/kolegyněmi). Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, částečná znalost NJ v oboru gastronomie výhodou. Nabízíme: stálý pracovní poměr, zajímavé platové ohodnocení, příspěvek na stravu, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Františkovy Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Hotel Bajkal s.r.o.
Ulice: Americká 84
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Josef Škába
E-mail: Ing. Josef Škába
Telefon: +420 777 614 135

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Bajkal s.r.o.