Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Americká 84/4, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-19:30 h nebo 7:30-21:00 h nebo 8:30-22:00 - dle domluvy mezi kolegy/kolegyněmi). Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Servírka/číšník Pozice: servírka/číšník OC Požadujeme alespoň základní praxi v pohostinství, vyučení v oboru, příjemné vystupování, i brigádně. Zaměstnanecké výhody: personální stravování, v případě nutnosti možnost ubytování v době směny Nástup dle dohody. Mzda: ...
ABACO GROUP, spol. s r.o. Jesenice, Inzerováno před 4 dny

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK Kontakt: telefonicky, e-mailem: jan.svejstil@email.cz Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden 10-22 hod Částečně znalost NJ, RJ, AJ. Možnost na hlavní pracovní poměr i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Volné místo ...
Jan Švejstil Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

číšník - servírka Místo výkonu práce: Plasy, Plzeňská 37 Kontakt: e-mailem, telefonicky, nebo osobně v restauraci mzdové ohodnocení dle schopností a kvalifikace Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Plasy.
NEUMANN FOOD s.r.o. Plasy, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit