TRANSROLL - CZ, a.s.

MANIPULANT/MANIPULANTKA VZV - JEŘÁBNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
7.9/30.8.2017 - manipulace s VZV a skladovým jeřábem. I základní vzdělání, průkaz VZV a jeřábnický průkaz podmínkou. KONTAKT: Schejbalová Jana Ing., tel.: 734 254 707, schejbalova@transroll.cz
Místo výkonu práce: Lednice
Volné místo manipulant/manipulantka vzv - jeřábník pro lokalitu Lednice.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MANIPULANT/MANIPULANTKA VZV - JEŘÁBNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TRANSROLL - CZ, a.s.
Ulice: Komenského 614
Město: Lednice
PSČ: 691 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Schejbalová
Telefon: +420 734 254 707,schejbalova@transroll.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRANSROLL - CZ, a.s.