MANIPULANT/MANIPULANTKA VZV - JEŘÁBNÍK

Pracovní místo ( MANIPULANT/MANIPULANTKA VZV - JEŘÁBNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
4.10/30.8.2017 - manipulace s VZV a skladovým jeřábem. I základní vzdělání, průkaz VZV a jeřábnický průkaz podmínkou. KONTAKT: Schejbalová Jana Ing., tel.: 734 254 707, schejbalovaattransroll.cz
Místo výkonu práce: Lednice
Volné místo manipulant/manipulantka vzv - jeřábník pro lokalitu Lednice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha paketovacího lisu Pracoviště Kroměříž - Náplň práce: vkládání šrotu do lisu hydraulickou rukou, manipulace se šrotem i ručně, průběžná kontrola kvality, základní údržba stroje - Požadujeme: vyučení, fyzickou zdatnost, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem - ...
KM konsult s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK Prvotní kontakt e-mailem: ucetni@aeksvarovani.cz Požadavky: fyzická a psychická zdatnost, (práce není vhodná pro ženy-manipulace s balíky nad 20 kg), schopnost samostatné práce, zodpovědnost, platný řidičský průkaz sk.B. Zaměstnanecké výhody: ...
AEK svařovací technika s.r.o. Třebíč, Inzerováno před 2 dny

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Místo pracoviště: - Auto Kelly a.s., Kunice 227, 251 63 Strančice Prvotní kontakt: - e-mail: roman.kubrican@creditczech.cz - tel.: 222 534 534 Upřesňující údaje: Náplň práce: - příjem a výdej zboží (fyzická manipulace se zbožím, práce s ručními ...
CREDIT CZECH s.r.o. Kunice, Inzerováno před 2 dny