DOT, z.s.

Koordinátor/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: koordinátor/ka
Výborná znalost anglického a francouzského jazyka podmínkou, výborné organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (Excel, Word, sociální sítě)
Nástup: od 1.10.2017 na dobu určitou do 30.9.2019
Mzda: od 20 000,- Kč
Kontakt: Chmelová Dana, tel.: 311 366 012, e-mail: dana.chmelova@prolepsisvet.cz
Místo výkonu práce: DOT, z.s., Dobříš č.p. 1989, 263 01 Dobříš
Volné místo koordinátor/ka pro lokalitu Dobříš.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní, Francouzština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Koordinátor/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: DOT, z.s.
Ulice: 1989
Město: Dobříš
PSČ: 263 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Chmelová
E-mail: Dana Chmelová
Telefon: +420 311 366 012

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOT, z.s.