HR RECRUITER (personalista, náborář)

  • Most

Pracovní místo ( HR RECRUITER (personalista, náborář) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní odpovědnosti
- Aktivní vyhledávání, oslovování a průběžné doplňování databáze potenciálních uchazečů
- Plnění náborového plánu a stanovených KPIs
- Řízení procesu náboru na pozici obchodníků v daném regionu
- Příprava, organizace, vedení, vyhodnocování a reporting výsledků AC
- Mapování potenciálních zdrojů v daném regionu
- Reprezentování společnosti na akcích spojených se získáváním a náborem nových obchodníků
- Vyhodnocování efektivnosti náborových akcí
- Spolupráce s centrálním HR na metodické stránce náboru
- Sdílení best practices napříč regiony
- Zodpovědnost za včasné a kvalitní zpracování úkolů zadaný nadřízeným
Požadujeme:
- Alespoň dva roky zkušeností z obdobné pozice v personální agentuře nebo interním náboru
- Zkušenost s aktivním oslovováním kandidátů v terénu
- Zkušenost s obchodem
- Zkušenost z pojišťovnictví výhodou
- Schopnost vést výběrové řízení a realizovat AC
- Schopnost profesionálně reprezentovat společnost a zaujmout potenciální kandidáty
- Schopnost práce se sociálními sítěmi
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- Zázemí silné mezinárodní finanční instituce se stabilní pozicí na trhu
- Zajímavé zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, sick days, stravenky, apod.)
- Možnost profesního růstu
- Neustále rozvíjíme sebe i ostatní
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolená, stravenky, sick days, telefon, notebook, služební auto, příspěvek na ŽP a DPS
HLÁSIT SE: Vršovská Lucie Ing., tel.: 733518299, e-mail: lucie.vrsovska@nn.cz
Volné místo hr recruiter (personalista, náborář) pro lokalitu Most.