Pomocná síla v kuchyni

Pracovní místo ( Pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Sv. Čecha č.p. 57, Děčín XVII-Jalůvčí, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Informace o pracovním místě
- Zajišťování pořádku v kuchyni
- Péče o kuchyňské nádobí a vybavení
- Mytí kuchyňského nádobí
- Dbát na bezpečnost práce a hygienu
- Pomoc při přípravě pokrmů
- Příprava ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Manipulant D Manipulace se zbožím a materiálem (fyzicky náročná práce) + pomocné práce u strojů, pracovní doba 6-14 hod., 14-22 hod. a 22-6 hod. Nabízíme: závodní stravování, příspěvky na pojištění, 25 dnů dovolené Hlásit se telefonicky na tel.č. 417 577 ...
ROKA Industry, spol. s r.o. Teplice, Inzerováno včera

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA Požadavky: praxe v kuchyni. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Radimovice.
EuroAgentur Hotels & Travel a.s. Radimovice, Inzerováno včera

Ostatní uklízeči a pomocníci Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 119/208, Klíše, Ústí nad Labem. Náplň práce: úklid ubytovacích prostor a ordinací, kanceláří, 2x denně úklid všech schodišť v domě, úklid velkých ploch v ubytovně - 5 pater, mytí oken, praní povlečení, uklid ...
Zdenka Staňková MUDr. Ústí nad Labem, Inzerováno včera