PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ

  • Písek

Pracovní místo ( PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prodejce pro nově připravovanou prodejnu v Hypermárketu Tesco
Náplň práce:
obsluha zákazníků na prodejně, prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej, komuniakce se zákazníky na prodejně i po telefonu, práce na PC a na internetu, příjem a vyřizování reklamací, administrativa, starost o chod prodejny, znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
pracovní doba: směnný systém krátký dlouhý týden (v jednom týdnu po, út, pá, so a ne, druhý týden st a čt) vždy od 9:00 do 20:00 hod.
Požadujeme:
dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vzhled, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, znalost na PC na dobré úrovni (Word, Excel, Internet,..), optimismus, morální a trestní bezúhonnost, spolehlivost a zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Nabízíme:
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti, příjemné pracovní prostředí v nové prodejně, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny, slevy na firemní produkty, na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, nástup možný IHNED, nástupní plat 18 800,-Kč.
První kontakt:
výhradně na email: prace@mobilprovas.cz - zaslat životopis s fotkou a průvodní dopis - pokud profil zaujme - budete následně telefonicky kontatkováni a pozváni na osobní pohovor do jednoho týdne.
Volné místo prodejce/prodejkyně mobilních telefonů pro lokalitu Písek.