SPRÁVCE INTERNETOVÉHO E-SHOPU / OBCHODNÍK

  • Písek

Pracovní místo ( SPRÁVCE INTERNETOVÉHO E-SHOPU / OBCHODNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: fotografování, editace a vkládání zboží do e-SHOPu, zákaznická podpora, posílení obchodních aktivit se zákazníky

Požadavky: SŠ/VŠ v příbuzném oboru (elektronika, telekomunikace, elektrotechnika), případně obchodního zaměření, ale s praktickou znalostí v oboru viz. předmět prodeje, dále solidní znalost AJ, pečlivost, spolehlivost, loajalita. Předchozí praxe na podobné pozici výhodou, ale není podmínkou.
Pracovní doba: jednosměnný provoz 7:00 - 15:30 hod.

Nabízíme: stravenky, placené přestávky, proplacené návštěvy u lékaře, moderní zázemí

Kontakt na tel. 382 201 925 (7:00 - 15:30 hod.) , e-mail: ucetni@pewtronic.cz
Bližší informace o firmě naleznete na www.pewtronic.com
Volné místo správce internetového e-shopu / obchodník pro lokalitu Písek.