Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vychovatel/ka v dětském koutku

Pracovní místo ( Vychovatel/ka v dětském koutku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Směnný provoz, dlouhý týden: pondělí, úterý + pátek, sobota a neděle, krátký týden: středa a čtvrtek - 12hodinová směna (9-21h).
Požadavky: velmi dobrý vztah k dětem, praxe v práci s dětmi i zájmového charakteru, příjemné vystupování, středoškolské vzdělání nejlépe pedagogického či zdravotního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

VYCHOVATEL/KA - Rovečné Požadavky na kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2. Psychická způsobilost dle zákona č. 109/2002 Sb.. Po uplynutí doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou. 9. platová třída Osobnostní požadavky: Úcta ke svěřeným dětem, ...
Dětský domov, Rovečné 40 Rovečné, Inzerováno před 3 dny

vychovatel/ka ve školní družině Pracoviště: Čerčany zástup za nemoc, možnost prodloužení pracovního poměru, kladný vztah k dětem, pedagogické vzdělání výhodou. První kontakt telefonicky. Volné místo vychovatel/ka ve školní družině pro lokalitu Čerčany.
Základní škola Čerčany Čerčany, Inzerováno před 4 dny

Vychovatel/ka Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících, 9. - 11. platová třída (dle vzdělání). Nástupní plat dle vzdělání a praxe (zařazení do platových tříd a stupně). Osobnostní požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, ...
Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 Horní Dubenky, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit