Renata Kulesová

Vychovatel/ka v dětském koutku

Odeslat

Pracovní náplň
Směnný provoz, dlouhý týden: pondělí, úterý + pátek, sobota a neděle, krátký týden: středa a čtvrtek - 12hodinová směna (9-21h).
Požadavky: velmi dobrý vztah k dětem, praxe v práci s dětmi i zájmového charakteru, příjemné vystupování, středoškolské vzdělání nejlépe pedagogického či zdravotního směru, základy komunikace AJ, práce na PC.
Životopis s označením JIHLAVA prosím zasílejte na e-mail: lucie@detskykoutek.cz.
Volné místo vychovatel/ka v dětském koutku pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel/ka v dětském koutku

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Renata Kulesová
Ulice: Hradební 5440
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Sýkorová
E-mail: Mgr. Lucie Sýkorová
Telefon: +420 734 575 528

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Renata Kulesová