SaGIP J+M spol. s r.o.

opravář nákladních vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Žalhostice č.p. 124, 411 01 Žalhostice.
Praxe výhodou.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (8,00 - 15,00hod.) nebo osobně.
Volné místo opravář nákladních vozidel pro lokalitu Žalhostice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: opravář nákladních vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: SaGIP J+M spol. s r.o.
Ulice: 124
Město: Žalhostice
PSČ: 411 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Samek
E-mail: Martin Samek
Telefon: +420 608 307 061

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SaGIP J+M spol. s r.o.