opravář nákladních vozidel

Pracovní místo ( opravář nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Žalhostice č.p. 124, 411 01 Žalhostice.
Praxe výhodou.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (8,00 - 15,00hod.) nebo osobně.
Volné místo opravář nákladních vozidel pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Obsluha nakladače Požadujeme: - vzdělání: střední odborné s výučním listem - řidičské oprávnění sk. B (C-výhodou) - průkaz strojníka - zkušenosti s prací na nakladači - výhodou - organizační schopnosti - schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné ...
KOVOŠROT GROUP CZ a.s. Česká Lípa, Inzerováno včera

NÁSTROJÁŘ/KA NÁSTROJÁŘ/KA - Místo výkonu práce: Hostomice. Výhody: motivační mzdové ohodnocení, služební auto. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: různorodá práce s možností realizace vlastních zlepšovacích ...
MANDÍK, a.s. Hostomice, Inzerováno včera

automechanik Požadujeme: vyučen v oboru nebo ve strojírenství - ŘP min skupiny B - 5 let praxe v opravách osobních aut a dodávek - Manuální zručnost a časová flexibilita Nabízíme: práce ve stabilní rodinné společnosti, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké ...
Raeder & Falge s.r.o. Lovosice, Inzerováno včera