mechanik - servisní technik

Pracovní místo ( mechanik - servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Žalhostice č.p. 124, 411 01 Žalhostice.
Praxe výhodou.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (8,00 - 15,00hod.) nebo osobně.
Volné místo mechanik - servisní technik pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Shkaruppa Maria, tel.: 731 133 250, e-mail: mshkaruppa@deloittece.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Aplikovaná informatika ...
Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Zámečník - svářeč Nástup možný IHNED. Místo vhodné pro ABSOLVENTY Požadujeme: Čtení technikých výkresů Kvalifikace ZK135 výhodou Nabízíme:Stravné, příspěvek na dopravu, částečný 13. a 14. plat, náborový příspěvek 3000,- V případě zájmu kontaktovat emailem nebo ...
AccuMetal s.r.o. Újezdeček, Inzerováno dnes

Truhlář Vyučení v oboru truhlář, praxe s opracováním akrylátu velkou výhodou. Manuální zručnost. Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce. Znalost technické dokumentace. Zaměstnanecké výhody - při plnění norem a kvality ...
DESK - FORM a.s. Újezdeček, Inzerováno dnes