RECEPČNÍ V LÁZEŇSKÉM HOTELU

  • Jáchymov

Pracovní místo ( RECEPČNÍ V LÁZEŇSKÉM HOTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME
vzdělání VOŠ, ÚSO zakončené maturitní zkouškou
nutná pokročilá znalost NJ a RJ
znalost AJ výhodou
směny denní a noční, 07:00 - 19:00 a 19:00 - 07:00 hodin
praxe na pozici recepční nebo v hotelnictví vítána
certifikát na rozpoznávání platidel výhodou
uživatelská znalost PC, znalost rezervačních hotelových programů výhodou
profesionální přístup orientovaný na zákazníka, korektní, vstřícné a profesionální chování
iniciativní a rozhodné jednání, samostatnost a flexibilita
předpoklady pro týmovou spolupráci, aktivní přístup k práci
zdravotní způsobilost
morální a občanská bezúhonnost.

NABÍZÍME:
finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
zázemí a stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oboru
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
možnost profesního a osobního růstu, aktivní podpora dalšího vzdělávání
zaměstnanecké výhody a benefity - dodatková dovolená, možnost výhodné výměnné rekreace v dalších českých lázních, možnost plavání v bazénu Aquacentrum Agricola za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké stravování - obědy za 22 Kč, výhodné mobilní tarify, odměny na dovolenou a vánoce
možnost výhodného ubytování.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte Evu Kuchařovou, personalistku.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s., se sídlem T.G.Masaryka 415, 362 Jáchym