Léčebné lázně Jáchymov a. s.

RECEPČNÍ V LÁZEŇSKÉM HOTELU

Odeslat

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME
vzdělání VOŠ, ÚSO zakončené maturitní zkouškou
nutná pokročilá znalost NJ a RJ
znalost AJ výhodou
směny denní a noční, 07:00 - 19:00 a 19:00 - 07:00 hodin
praxe na pozici recepční nebo v hotelnictví vítána
certifikát na rozpoznávání platidel výhodou
uživatelská znalost PC, znalost rezervačních hotelových programů výhodou
profesionální přístup orientovaný na zákazníka, korektní, vstřícné a profesionální chování
iniciativní a rozhodné jednání, samostatnost a flexibilita
předpoklady pro týmovou spolupráci, aktivní přístup k práci
zdravotní způsobilost
morální a občanská bezúhonnost.

NABÍZÍME:
finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
zázemí a stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oboru
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
možnost profesního a osobního růstu, aktivní podpora dalšího vzdělávání
zaměstnanecké výhody a benefity - dodatková dovolená, možnost výhodné výměnné rekreace v dalších českých lázních, možnost plavání v bazénu Aquacentrum Agricola za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké stravování - obědy za 22 Kč, výhodné mobilní tarify, odměny na dovolenou a vánoce
možnost výhodného ubytování.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte Evu Kuchařovou, personalistku.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s., se sídlem T.G.Masaryka 415, 362 Jáchym

Požadavky
Němčina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 06. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RECEPČNÍ V LÁZEŇSKÉM HOTELU

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Ulice: T. G. Masaryka 415
Město: Jáchymov
PSČ: 362 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kuchařová
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: +420 702 153 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Léčebné lázně Jáchymov a. s.