VÝZKUMNÝ/-Á VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE - ANALYTIK/-ČKA

  • Holovousy

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ/-Á VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE - ANALYTIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÝ/-Á TECHNIK/-ČKA - pracoviště Holovousy.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: radek.cmejla@vsuo.cz

Popis pracovního místa:
- Práce v akreditované Laboratoři molekulární biologie na pozici VŠ analytik
- Diagnostika rostlinných patogenů molekulárně-biologickými metodami
- Řešení projektových úkolů

Požadujeme:
- Ukončené magisterské VŠ vzdělání přírodovědného nebo zemědělského směru
- Základní znalosti molekulární biologie a genetiky
- Minimální praxe 2 roky v laboratoři
- Spolehlivost, pečlivost, svědomitost
- Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
- Dobrá znalost práce na PC - programy MS Office
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
- Předchozí zkušenost práce v prostředí se zavedeným managementem kvality výhodou

Nabízíme:
- Nástup možný ihned
- Stálé a perspektivní zaměstnání
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií
- Firemní benefity (25 dní dovolené, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)

Požadované doklady:
- Strukturovaný životopis

Kontakt:
- RNDr. Radek Čmejla, Ph.D.
- radek.cmejla@vsuo.cz
- 491 848 222
- 739 197 729
Volné místo výzkumný/-á vývojový/-á pracovník/-ce - analytik/-čka pro lokalitu Holovousy.