EKOLSERVIS s.r.o.

OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL, TECHNIK/ČKA - OBSLUHA STROJŮ, TECHNOLOGIE TLAKO-

Odeslat

Pracovní náplň
OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL, TECHNIK/ČKA - OBSLUHA STROJŮ, TECHNOLOGIE TLAKO-SACÍ VŮZ- Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: jansky@ekolservis.cz, bližší informace k pracovnímu místu na tel.: 603578368 p. Jánský (volejte pouze od 6:30 do 15:15 hod).

Požadavky: Manuální zručnost, aktivní přístup, spolehlivost, doložení výpisu z resjtříku trestů, řidičský průkaz skupiny C podmínkou (profesní průkaz řidiče nevyžadován), časová flexibilita.
Další informace: Praxe v oboru vítána - není podmínkou. Zaučení proškoleným zaměstnancem. Nabízíme: příspěvek na dovolenou a další firemní benefity. Práce v příjemném kolektivu. Po zapracování mzda až 30 000 Kč.
Volné místo opravář/-ka nákladních vozidel, technik/čka - obsluha strojů, technologie tlako-sací vůz pro lokalitu Nová Paka.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL, TECHNIK/ČKA - OBSLUHA STROJŮ, TECHNOLOGIE TLAKO-

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: EKOLSERVIS s.r.o.
Ulice: Svobody 1921
Město: Nová Paka
PSČ: 509 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Jánský
E-mail: jansky@ekolservis.cz
Telefon: +420 603 578 368

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EKOLSERVIS s.r.o.