CAD KONSTRUKTÉR/-KA

  • Hořice

Pracovní místo ( CAD KONSTRUKTÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CAD KONSTRUKTÉR/-KA - pracoviště Hořice, Mladá Boleslav.
V případě zájmu pište na e-mail: lenka.vyhlidalova@altran.com.
Náplní Vaší práce bude:
- vývojová konstrukce dílů a sestav v automobilovém průmyslu
- vývoj částí karoserie, interiéru, plechových i plastových dílů
- práce se SW Catia V5 nebo ICEM Surf

Co od Vás očekáváme:
- ukončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
- schopnost kreativního technického myšlení
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Svým zaměstnancům nabízíme:
- Zajímavou práci na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele
- Příležitost k osobnímu rozvoji a vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení)
- Pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené
- Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
- Vhodné i pro absolventy, občany EU
- Pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení
Volné místo cad konstruktér/-ka pro lokalitu Hořice.