Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz v oboru nebo praxe
- Praxe v oboru
- Spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti
- Trestní bezúhonnost v ČR i v zemi původu
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník, kadeřnice Kadeřník, kadeřnice - vzdělání základní. Pracoviště Studánky č.p. 89, 382 73 Vyšší Brod a Studánky č.p. 20, 382 73 Vyšší Brod - společnost počítá se střídáním zaměstnanců na obou pracovištích. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. ...
PPD TRADE s.r.o. Vyšší Brod, Inzerováno včera

Kadeřník, kadeřnice Kadeřník, kadeřnice - vzdělání základní. Pracoviště Studánky 20, Studánky 89, 382 73 Vyšší Brod (společnost počítá se střídáním zaměstnanců na obou pracovištích). Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba ...
PPD TRADE s.r.o. Vyšší Brod, Inzerováno včera

Kadeřník, kadeřnice Kadeřník, kadeřnice - vzdělání vyučení v oboru, praxe podmínkou 2 roky. Pracoviště Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned. Mzda 15.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 222 229 Pham. Ověřeno ...
PPD TRADE s.r.o. Vyšší Brod, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit