DORUČOVATEL/-KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DORUČOVATEL/-KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DORUČOVATEL/-KA BALÍKOVÝ MOTORIZOVANÝ
- PP, DPP nebo DPČ na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: příprava balíkových zásilek a jejich doručování, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště, řízení motorového vozidla
- Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.), po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i mladistvé
- Životopisy zasílejte na e-mail: kubistova.petra@cpost.cz
Volné místo doručovatel/-ka listovní motorizovaný pro lokalitu Hradec Králové.