PRACOVNÍK/NICE VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY ČESKÁ TŘEBOVÁ (PRACOVNÍK/NICE V ZÁZEMÍ PO

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/NICE VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY ČESKÁ TŘEBOVÁ (PRACOVNÍK/NICE V ZÁZEMÍ PO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Depo Česká Třebová, Topolová č.p. 2070, 560 02 Česká Třebová 2
Náplň práce:
- pořizování došlých zásilek k dodání
- vykládání zásilek z klecí
- třídění balíků
- kontrola poškozených zásilek
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- základní znalost práce na počítači
- fyzická ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace