Concur (Czech) s.r.o.

Customer Support Specialist

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt emailem: eva.kufnerova@sap.com
bakalářské vzdělání v informačních technologiích nebo v příbuzných oborech
zkušenosti v oblasti cestovního ruchu (Travel Management Company, Global Distribution Systems / Travel reservations, Online Booking Tool or Airline booking nebo podobné)
znalost platformy Amadeus, Sabre, Galileo atd. výhodou
schopnost samostatně pracovat pod tlakem s minimálním dohledem
výborný time management
výborná angličtina
vynikající komunikační dovednosti
Volné místo customer support specialist pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Customer Support Specialist

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Concur (Czech) s.r.o.
Ulice: Bucharova 2817
Město: Praha
PSČ: 158 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kufnerová
E-mail: Eva Kufnerová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Concur (Czech) s.r.o.