KUBOUŠEK s.r.o.

OBCHODNÍK (junior)

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
min. úplné SŠ vzdělání (strojní či elektrotech. výhodou), angličtina na komunikativní úrovni (občasná osobní a emailová komunikace), obecná znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint), orientace v HW výhodou, technická zdatnost, ideálně i manuální zručnost
schopnost číst výkresovou dokumentaci (strojnické výkresy), zkušenosti s technickým obchodem výhodou, ochota cestovat a učit se, příjemné vystupování
Náplň práce:
práce se stávajícími klienty, akvizice, vyhledávání nových příležitostí, poradenství v oblasti měřicí techniky, tvorba nabídek a zpracování obchodních případů, starost o svěřené portfolio měřicích přístrojů (spolupráce s marketingem, příprava materiálů, akcí, kampaní)
Mzda: od 25.000,- Kč hrubého/měsíc.
Kontakty: Eva Křivánková, tel.: +420 389 041 303, e-mail: kariera@kubousek.eu
Volné místo obchodník (junior) pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍK (junior)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: KUBOUŠEK s.r.o.
Ulice: Lidická tř. 1937
Město: České Budějovice
PSČ: 370 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Křivánková
E-mail: Eva Křivánková
Telefon: +420 389 041 303

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KUBOUŠEK s.r.o.