Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBCHODNÍK (junior)

Pracovní místo ( OBCHODNÍK (junior) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
min. úplné SŠ vzdělání (strojní či elektrotech. výhodou), angličtina na komunikativní úrovni (občasná osobní a emailová komunikace), obecná znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint), orientace v HW výhodou, technická zdatnost, ideálně i manuální zručnost
schopnost číst výkresovou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Account Manager - SW+B2B obchod Máte úspěšnou obchodní praxi v rozvoji nových trhů, oslovování zákazníků (výrobních i nerobních společností)? Máte zájem obchodně reprezentovat aplikaci usnadňující mezifiremní spolupráci? Nebojíte se prezentovat výhody sofistikovaného SW řešení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

Sales manager Vaším úkolem bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

NÁKUPČÍ s angličtinou, od 25 000 Kč Hledáš uplatnění v oblastí nákupu? U nás dostaneš šanci ať už máš nebo ne předchozí praxi z obdobné pozice. Bez čeho se však neobejdeš je angličtina, kterou potřebuješ mimo jiné k emailové komunikaci s dodavateli.
Grafton Recruitment s.r.o. Písek, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit