RYTA s.r.o.

Izolatér

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Bezručova 1159, Rokycany, dle zakázek - celá ČR
Náplň práce: provádění hydroizolace plochých střech
Požadavky: vzdělání základní, časová flexibilita - stavby po celé ČR
Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 20.000,- Kč/měs., pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt možný osobně v sídle firmy: p. Bartoš, tel. 371 720 036
Volné místo izolatér pro lokalitu Rokycany.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatér

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RYTA s.r.o.
Ulice: Bezručova 1159
Město: Rokycany
PSČ: 337 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Bartoš
E-mail: Jaroslav Bartoš
Telefon: +420 371 720 036

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RYTA s.r.o.