SKALNÍ MLÝN a.s.

KUCHAŘ/-KA - ŠÉFKUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: znalost práce na PC, aktivní znalost češtiny.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: info@apk.cz
Volné místo kuchař/-ka - šéfkuchař/-ka pro lokalitu Adršpach.

Požadavky
Práce s PC
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA - ŠÉFKUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: SKALNÍ MLÝN a.s.
Ulice: 1
Město: Adršpach
PSČ: 549 57

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miluše Burkartová
E-mail: Miluše Burkartová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKALNÍ MLÝN a.s.