Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

geodet/ka

Pracovní místo ( geodet/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Benešov
Rozšiřujeme tým geodetů. Požadujeme: SŠ/VŠ, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC.Nabízíme: HPP, možnost zaučení, dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5. týden placeného volna, vzdělávací kurzy, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Geodeti Znalost práce na PC,programy od firmy Bentley,HSI,řidičský průkaz. Nutnost vzdělání v oboru geodet! Plat dle znalostí a praxe. Benefity: stravenky. Volné místo geodeti pro lokalitu Česká Lípa.
Ing. Ladislav Kovář Česká Lípa, Inzerováno déle jak měsíc

Geodeti - figuranti Vzdělání vysokoškolské v oboru geodézie nebo alespoň středoškolské odborné stavební, ŘP sk. B vítán. Pracovní poměr lze změnit na dobu neurčitou. Systematický způsob práce, samoztatnost, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita. Nabízíme: ...
Geoperfect s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno déle jak měsíc

geodet - figurant - VŠ v oboru geodézie / SŠ odborné stavební, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, systematický způsob práce - prac. doba PO-PÁ 7-16 hodin - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní konktakt možný po předchozí tel. ...
Geoperfect s.r.o. Světlá nad Sázavou, Inzerováno déle jak měsíc

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit