Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

geodet/ka

Pracovní místo ( geodet/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Benešov
Rozšiřujeme tým geodetů. Požadujeme: SŠ/VŠ, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC.Nabízíme: HPP, možnost zaučení, dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5. týden placeného volna, vzdělávací kurzy, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

GEODETICKÉ PRÁCE, PROJEKTOVÉ PRÁCE GEODETICKÉ PRÁCE, PROJEKTOVÉ PRÁCE - PP na dobu určitou, nástup možný ihned - Požadujeme: SŠ vzdělání ve stavebnictví (ideálně geodézie nebo vodní hospodářství), uživatelská znalost grafických systémů AutoCad, řidičské oprávnění na osobní automobil, ...
ŠINDLAR s. r. o. Hradec Králové, Inzerováno déle jak týden

GEODET/-KA, STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA GEODET/-KA, STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA - pracoviště Nová Paka. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zpk@zpk.cz. Požadujeme ŘP skup. B. Je třeba mít počítačové vlohy. Jedná se o geodetické práce pro katastr nemovitostí, eventuálně stavební ...
Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o. Nová Paka, Inzerováno déle jak týden

geodet - práce v inženýrské geodezii a katastru nemovitostí Vzdělání v oboru geodézie Řidičský průkaz sk.B Samostatnost a zodpovědnost První kontakt e-mailem. Volné místo geodet - práce v inženýrské geodezii a katastru nemovitostí pro lokalitu Roudnice nad Labem.
GRV Engineering s.r.o. Roudnice nad Labem, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit