Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Učitelé matematika + informatika

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Podzámecká č.p. 1
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: emailem: skolakosmonosy@seznam.cz

Požadovaná aprobace: matematika + informatika.
Volné místo učitelé matematika + informatika pro lokalitu Kosmonosy.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitelé matematika + informatika

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, příspěvková organizace
Ulice: Podzámecká 1
Město: Kosmonosy
PSČ: 293 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Šilhán
E-mail: Mgr. Jan Šilhán
Telefon: +420 778 002 243

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, příspěvková organizace