GW Train Regio a.s.

Strojvedoucí lokomotivy, vlaku

Odeslat

Pracovní náplň
Mzda od 30.500 Kč.
Místo výkonu práce: České Budějovice, Strakonice, Český Krumlov, Volary, Vimperk.
Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis.
Práce v noci, o sobotách, nedělích a ve svátek.
Požadujeme:
- licenci strojvedoucího,
- platný průkaz způsobilosti k řízení drážního
vozidla(M) motorová trakce,
- minimálně 21 let věku,
- zdravotní způsobilost,
- vzdělání ÚSO - SO v oboru strojní, dopravní,
elektro nebo stavební,
- trestní bezúhonnost.
Po uplynutí 1 roku pracovní poměr na dobu neurčitou.
Volné místo strojvedoucí lokomotivy, vlaku pro lokalitu České Budějovice.

Požadavky
Jiné - schopnost dalšího vzdělávání
Angličtina Pasivní - znalost vítána, Němčina Pasivní - znalost vítána

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí lokomotivy, vlaku

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: GW Train Regio a.s.
Ulice: Pekárenská 255
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Šulcová
E-mail: Hana Šulcová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GW Train Regio a.s.