Pracovník údržby- zedník, domovník

  • Krásná Lípa

Pracovní místo ( Pracovník údržby- zedník, domovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa, Čelakovského č.p. 40/13
407 46 Krásná Lípa u Rumburka.
Požadavky:
samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, důslednost, ochota k dalšímu vzdělávání,
znalosti v oblasti vodoinstalaterství, částečně v oboru elektro, zahradnické práce, úprava ploch v areálu, dobré komunikativní schopnosti, pozitivní vztah k osobám s chronickým duševním onemocněním, čistý výpis z rejstříku trestů (dokladovat u pohovoru), zkušenosti a praxe v sociálních službách výhodou, znalost práce na PC výhodou, schopnost týmové práce, klademe důraz na kreativitu, flexibilitu.
Pracovník údržby platová třída 5. podle Nařízení vlády č.564/2006 Sb., katalog prací č.222/2010 Sb.
Kromě obecných kvalifikačních předpokladů a požadavků musí splňovat další kvalifikační předpoklady:
minimálně střední vzdělání, výuční list v oboru ( technického charakteru ), držitel řidičského oprávnění skupiny T ( malotraktor s vlekem ) výhodou, odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 výhodou, svářečské zkoušky výhodou,
držitel řidičského průkazu minimálně skupiny B, držitel osvědčení o absolvování kurzů potřebných pro zajištění provozu zařízení, znalost technologických postupů při údržbě a opravách, manuální zručnost, schopnost udržovat zařízení v základním funkčním stavu, schopnost organizace práce, bezúhonnost podle § 79 odst. 2, zákona, zdravotní způsobilost.
Pracovní profil pracovníka údržby spočívá v konkrétních pracovních činnostech zajišťujících provozuschopnost, opravy a údržbu majetku Domova se zvláštním režimem Krásná Lípa

Kontakt: Ž