Referent bezpečnosti státu v oddělení mezinárodní ochrany

  • Havířov

Pracovní místo ( Referent bezpečnosti státu v oddělení mezinárodní ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: samostatné vedení správního řízení ve věci mezinárodní ochrany dle zákona č. 325/1999 Sb., o azylu, ve znění pozdějších předpisů, zejména provádění pohovorů s cizinci, vypracovávání podkladů pro rozhodování a návrhů rozhodnutí o žádostech o mezinárodní ochranu, provádění úkonů správního řízení v azylových zařízeních, zařízení pro zajištění cizinců, nemocnicích a objektech Vězeňské služby ČR, administrativní činnost spojená se správním řízením, evidenční činnosti a organizace každodenního chodu pracoviště.
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání, magisterský studijní obor, vhodné i pro absolventy
Další předpoklady :
znalost anglického jazyka na úrovni A2, znalost dalšího jazyka výhodou
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě
Osobnostní předpoklady
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení
komunikační a organizační schopnosti
zvládání konfliktních a stresových situací
trestní a morální bezúhonnost
schopnost týmové práce
Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 12. platová třída, osobní příplatek dle dosahovaných výsledků

Nástupní termín: nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (max. 6 měsíců) s možností následného uzavření služebního poměru dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, v platném znění

Nabídku společně se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 9. 2017