DTPV - Servisní, s.r.o.

STROJVEDOUCÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Francová tel.: 727 971 480 (v době 8:00-15:00) nebo email: francova@dtpv.cz. Do našeho kolektivu hledáme posilu - strojvedoucího.
Podmínkou: střední vzdělání s maturitou - technický obor (nejlépe elektro nebo strojírenství). PD: 2 směny Po-Pá (ranní 6-14 hod. a odpolední 14- 22 hod.).
Náplň práce: řízení, obsluha, údržba lokomotiv na uzavřeném prostoru železniční vlečky v areálu závodu. Základní údržba lokomotiv. Administrativní práce, včetně práce na PC související s provozem kolejové dopravy, možný přesah do dispečinku.
A co k práci potřebujete? Chuť se vzdělávat. Na začátku projdete nejen zdravotní prohlídkou dle zvláštního předpisu, ale také 3 měsíčním školením v Čechách. Toto školení zajišťujeme a hradíme. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov.
Volné místo strojvedoucí pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STROJVEDOUCÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: DTPV - Servisní, s.r.o.
Ulice: Dolní 3137
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Francová
E-mail: Jana Francová
Telefon: +420 727 971 480

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DTPV - Servisní, s.r.o.