Operátor/ka skladu

Pracovní místo ( Operátor/ka skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Palackého 1114, Ostrava - Přívoz
Kontakt: e-mailem: personalniatlibros.cz.

Základní portfolio zboží - železářství a domácí potřeby.
Náplň práce - naskladnění a vyskladnění zboží.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Volné místo operátor/ka skladu pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Operátoři, manipulační dělníci v lisovně plastů OPERÁTOŘI, MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI V LISOVNĚ PLASTŮ Nástup možný ihned. Vhodné také pro aktivní důchodce. Náplň práce: obsluha strojů na vstřikování plastů. Práce ve 2 směnném provozu Pondělí až Pátek, víkendy volné. První kontakt: e-mailem: ...
AJ Plast, s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

OPERÁTOŘI NÁSTROJÁRNY A16 z:15/4/2019 a:23/5/2019 Náplň práce: - kontrola, měření, údržba a seřizování obráběcích nástrojů - komunikace s ostatními pracovníky výroby - klidná práce. Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost Nabízíme: - zajímavé finanční ...
HiTECO Czech s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera

Operátor skladu a příprava výroby Pracoviště: Železniční č.p. 512/7, Olomouc. První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. V současné době v ASPER ENVI hledáme dělníka do výroby, který by měl zájem o práci ve firmě s moderním technologickým zázemím. Požadavky: - Vzdělání: ...
ASPER ENVI, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny