Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Chemik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
obsluha dílčího výrobního zařízení
zásahy do výrobního procesu dle provozně technických parametrů
stáčení hotových výrobků
plnění pytlů, bigbagů polyesterovou pryskyřicí
balení výrobků na paletách
manipulace se sudy, pytli a jinými objemnými předměty, odpady
vzorkování, značení a předávání vzorků ke svozu k dalšímu zpracování
Požadujeme:
vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
platný průkaz na VZV
dobrý zdravotní stav - práce v rizikovém prostředí - riziko prach bisfenolu A
Ostatní sdělení:
nástup: ihned
zkušební doba: 3 měsíce
pracovní poměr na dobu určitou: 12 měsíců s možností dalšího prodloužení dle pracovních
výsledků
práce na ranní, odpolední a noční směny (PO - PÁ) 7,5 hod. pracovní doba
Kontaktní osoba:
Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz
Volné místo chemik pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chemik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Ulice: Revoluční 1930
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jana Hlávková
E-mail: Bc. Jana Hlávková
Telefon: +420 477 163 107

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost